Mobilyapi.com bayiliği ile e-ticarette bir adım önde olabilir, varsa fiziki mağazanızda da uygun fiyatlı dekoratif ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Mobilyapi.com bayisi olmak e-ticaret sitelerinin içeriğini zenginleştirir, dolayısıyla ziyaretçi trafiği ve satışı direk etkiler. Fiziki mağaza sahipleri için ise kaliteli ve modern ürün satışı ile yeni müşteriler demektir.

Mobilyapi.com bayileri ürün bilgilerini ister manuel seçerek sitelerine giriş yapar, ister otomatik olarak XML, EXCEL, gibi yöntemlerle elde edip güncelleyebilirler. Mobilyapi.com bayilik başvuruları için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Firmamız bayisi olduğunuz andan itibaren ürünlerimizi bayi özel fiyatınızla iskontolu olarak satın alabilir, satın aldığınız ürünleri drekt adresine sizin yerinize gönderebiliriz. Böylece stok ve depo maliyetlerinden de kurtulmuş olacaksınız.

Ödemelerinizi ise kredi kartı – havale ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sattığınız ürünler Türkiye içinde dilediğiniz adrese fiyat farkı olmaksızın gönderilir. Mobilyapi.com ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için her dönemde sizinle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.

Bayiliğe Başlamak için baran@mobilyapi.com adresine bayilik talebinizi içeren bir yazı ile web sitesi adresinizi, firma bilgilerinizi, Mobilyapi.com a üye olduğunuz e-mail adresinizi bize bildirmeniz yeterlidir.

Monbilyapi.com’a üye değilseniz öncelikle ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.